NA TYM SIE ZNAMY

Sklepy internetowe Kalisz

Dlaczego Nasze sklepy www?

Bo naprawdę sprzedają! Sprzedają dlatego że są funkcjonalne i przemyślane. Wdrożone zgodnie z nowoczesnymi trendami panującymi w świecie e-commerce. Zaprojektowane indywidualnie pod daną branże i konsumenta. Nie trać więcej czasu, zacznij sprzedawać!

WIEMY CZEGO POTRZEBUJESZ

Dobry sklep. Dobra sprzedaż.


Wygodny w użytkowaniu, intuicyjny w zarządzaniu, prosty w obsłudze, a przy tym z zaawansowanymi funkcjonalności. Dokładnie taki sklep, jakiego potrzebujesz, aby móc zacząć sprzedawać. Jeśli jeszcze nie wiesz od czego zacząć - bez obaw. My wiemy :)

Funkcjonalność połączona z estetyką
Więcej sprzedanego towaru
NAJLEPSZE SKLEPY W KALISZU

Jak wdrażamy sklepy www?


Dostarczamy kompletne narzędzie sprzedażowe. Jesteśmy z Tobą od chwili doradztwa, po etap projektu i wdrożenia sklepu. Następnie zajmiemy się wypromowaniem Twojego sklepu w Google.


SKLEPY INTERNETOWE

Atut? Biuro
w Kaliszu


Wdrażanie sklepu na odległość? Zrezygnuj z takiej współpracy! To nie ma sensu, kiedy wykwalifikowani specjaliści są w Twoim mieście, tu w Kaliszu. Doceniając możliwość spotkania wiemy jak ważny jest bezpośredni kontakt z Klientem. To zawsze owocuje długofalowym budowaniem relacji. Jest to szalenie ważne w przypadku rozwijania sklepu internetowego.

Możesz próbować wdrażać sklep "na odległość", spędzając godziny na telefonie i korespondencjach email. Pytanie tylko po co, skoro jesteśmy na miejscu?


67

wdrożonych sklepów


248

zaprojektowanych stron


7150

pozycjonowanych fraz


5

specjalistów


ZNAMY TWOJE POTRZEBY

Najlepszy sklepy www
w Kaliszu


Jednorazowa płatność

Bez opłat abonamentowych i bez ukrytych kosztów. W pełni przejrzysty model współpracy. Płacisz tylko raz, otrzymując doskonałe narzędzie.

Pomoc i wsparcie

Wiemy jak trudno prowadzić sprzedaż internetową. Oferujemy nie tylko swoje doradztwo, ale też pomoc i wsparcie przy rozwiązywaniu problemów.


Zatowarowanie sklepu

Pomożemy ci w dodaniu produktów na sklep. Dostarczymy regulamin oraz wszystkie niezbędne treści, które pomogą w uruchomieniu sklepu.

Ważne integracje

Otrzymujesz kompletne, w pełni funkcjonalne narzędzie sprzedażowe. Przeprowadzamy konieczne integracje np. z Allegro, Ceneo, PayU i innymi.

 

Umów się na konsultacje
(+48) 881 766 622


Zapytaj o ofertę